Warto zastanowić się co ta osoba lubi, co jest jej hobby. Ja osobiście przed daną uroczystością krzątam się pośród sklepowych półek, widzę wiele pięknych rzeczy ale po przemyśleniach okazuje się że to nie to i szukam dalej. Też tak kiedyś mieliście ???
Ja sama nie znalazłam sposobu na zawsze trafiony prezent. A wy znacie jakiś dobry sposób ?? Podzielcie się.
Pisze o tym dlatego ze dziś byłam po prezent na imieniny moich kuzynek. Wiem jak trudno je zadowolić więc wzięłam je ze sobą. No cóż łatwo nie było. Ale po kilku godzinnych poszukiwaniach wybrały sobie wymarzone prezenty.
Stąd pomysł na ten post, postanowiłam że będę opisywała przemyślenia związane z wydarzeniem które mnie konkretnego dnia spotkało. Chcę tutaj przedstawić siebie i być jak najbardziej prawdziwa.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz