wtorek, 23 sierpnia 2016

PREZENTY, UPOMINKI

Zastanawialiście się kiedyś jak trudno wybrać idealny prezent dla bliskiej nam osoby w szczególny dla niej dzień. Bardzo często źle dobrany może sprawić wiele przykrości i rozczarować równoznacznych z brakiem prezentu.
Warto zastanowić się co ta osoba lubi, co jest jej hobby. Ja osobiście przed daną uroczystością krzątam się pośród sklepowych półek, widzę wiele pięknych rzeczy ale po przemyśleniach okazuje się że to nie to i szukam dalej. Też tak kiedyś mieliście ???
Ja sama nie znalazłam sposobu na zawsze trafiony prezent. A wy znacie jakiś dobry sposób ?? Podzielcie się.

Pisze o tym dlatego ze dziś byłam po prezent na imieniny moich kuzynek. Wiem jak trudno je zadowolić więc wzięłam je ze sobą. No cóż łatwo nie było. Ale po kilku godzinnych poszukiwaniach wybrały sobie wymarzone prezenty.

 Stąd pomysł na ten post, postanowiłam że będę opisywała przemyślenia związane z wydarzeniem które mnie konkretnego dnia spotkało. Chcę tutaj przedstawić siebie i być jak najbardziej prawdziwa.


poniedziałek, 22 sierpnia 2016

TRZY, DWA, JEDEN - ZACZYNAMY !!!

Witajcie :)
Spod mojej dłoni wychodzi blog o moich przemyśleniach, odczuciach, życiu. Pragnę na tym blogu przedstawić świat który widzę moimi oczami. Nie ma to być blog pisany mechanicznie, przeciętnie jak wiele innych. Będzie to blog dla was - gdzie możecie podzielić się własnymi odczuciami na przedstawiony temat.



 Tak więc zaczynamy !!! Start !!!